Powered by Smartsupp

HHC-P Hashish - Množství - 5 g

HHC-P hashish

Jednou z nejnovějších adicí do naší nabídky produktů z konopí je HHC-P hashish. Jde o vysoce koncentrovaný produkt s vysokým obsahem HHC-P.

HHC-P hashish je známý svými výraznými chutěmi a aromaty. Jeho chuť je často popisována jako sladká a zemitá s náznaky citrusových tónů. Vůně je bohatá a komplexní, čímž poskytuje uživatelům příjemný zážitek při konzumaci.

HHC-P hashish složení

Hlavní složkou HHC-P hashish je samozřejmě HHC. Kromě HHC-P může hashish obsahovat i další cannabinoidy a terpeny, které přispívají k jeho jedinečné chuti a vůni. V našem HHC-P hashish však nejsou přítomny žádné škodlivé chemikálie nebo pesticidy, což zajišťuje čistý a bezpečný produkt pro naše zákazníky.

Pokud hledáte alternativu k běžnému THC, HHC-P hashish může být tím pravým produktem pro vás. Nabízí uživatelům možnost vychutnat si bohatou chuť a vůni konopí. Ve své nabídce máme různé varianty HHC-P hashish, takže si můžete vybrat tu, která nejlépe vyhovuje vašim preferencím a potřebám.

HHC-P účinky

HHC-P je zkratka pro Hexahydrocannabiphorol, což je specifický typ cannabinoidu. Stejně jako další typy cannabinoidů, jako je CBD nebo THC, HHC-P je odvozen z rostlin konopí. HHC-P je známý svými potenciálními léčebnými vlastnostmi, včetně tlumení bolesti, zlepšení nálady a podpory spánku.


Pokud jde o účinky, HHC-P je často srovnáván s HHC. Nicméně, mnoho uživatelů uvádí, že účinky HHC-P jsou více intenzivní a déle trvající než u HHC, což může být výhodou pro ty, kteří hledají efektivnější alternativu.

Hoši tak tohle je fakt jiny level oproti normalnimu HHC, ja to citěl ještě druhý den fakt sila. Těšim se zas na večer.
[Tomáš Novotný]
Oblibil jsem si HHC, ale už sem jsi na něj asi vybudoval slušnou tolerenaci, ale tady ty HHCP hlavy me zase vráci zpátky do hry.
[Jakub Šťastný]
Měla jsem velké potiže s usnutim, ale po tom co mi kolega nechal na večer tužku s HHCP, tak od te doby co mam tužku mi potiže ustoupili.
[Dominika Řeháková]
Tak tady to je naprosta revoluce, konečně něco co mi pomohlo zbavit se zavislosti na hulení po letech chrchlani a vykašlavani je už klid.
[Lukáš Dobrý]
Žádná položka

Co je HHC

Co je HHC

Konopí je rostlina s mnoha lékařskými vlastnostmi a potenciálem pro využití v léčbě různých onemocnění. Jedním z kanabinoidů, který se v poslední době stal středem pozornosti, je HHC (Hexahydrocannabinol). V tomto článku se podíváme na to, co je HHC, jaké jsou jeho účinky a jaké jsou jeho výhody pro léčbu konopím.


obrázek HHC P molekuly

HHC-P: Cesta k Silným a Jemným Konopným Zážitkům

HHC-P je jedním z nejnovějších a nejzajímavějších produktů v konopném průmyslu. Je to psychoaktivní kanabinoid, který je odvozen od HHC, tedy hexahydrocannabinolu. HHC-P je výsledkem procesu, při kterém se HHC zpracovává pomocí speciálního enzymu, který mu dodává jeho jedinečné vlastnosti.

HHC-P se stává stále oblíbenějším mezi uživateli konopí, a to zejména pro svůj silný a dlouhotrvající účinek. Uživatelé hlásí, že HHC-P poskytuje intenzivní psychotropní zážitky, které jsou někdy dokonce silnější než ty, které poskytují tradiční THC produkty.


Kanabinoidy

Kanabinoidy

Svět kanabinoidů otevírá dveře k fascinujícímu a stále prozkoumávanému teritoriu. Od přírodních po syntetické, každý kanabinoid nese své vlastní tajemství, které může ovlivnit naše tělo a mysl. V tomto článku se podíváme na různé aspekty kanabinoidů, od těch přírodních po syntetické, a jejich potenciální účinky a benefity.