Powered by Smartsupp

THC-P Květy - Množství - 20g

THC-P

Představujeme THC-P silnější variantu THC

Pokud je pro vás THC a pojem konopí spojený především s léčením, setkali jste se možná s THC-P, novou molekulou která je výrazně silnější než běžné THC.

THC-P je zkrácený název pro tetrahydrocannabiphorol, který je výrazně silnější než typické THC, které najdeme v konopí.

THC-P účinky

Účinek THC-P je mnohem silnější než THC, a to až 30x. To znamená, že i malé množství této látky může vyprodukovat silný a dlouhotrvající efekt. Uživatelé hlásí silné euforické pocity, zvýšenou chuť k jídlu a hlubokou relaxaci.

THC-P Květy

Pro ty, kteří preferují tradičnější formu konopí, nabízíme také THC-P květy. Tyto květy s vysokým obsahem THC-P a poskytují silný a dlouhotrvající efekt. Jsou skvělou volbou pro ty, kteří chtějí vyzkoušet THC-P v jeho nejčistší formě. 

Účinky THC-P květů jsou mnohem intenzivnější než u běžných květů konopí. Uživatelé hlásí silné euforické pocity, zvýšenou chuť k jídlu a hlubokou relaxaci. Tyto účinky mohou být silně intenzivní, a proto je důležité začít s malými dávkami a postupně zvyšovat množství podle potřeby a tolerance.
THC-P květy mají také výraznější vůni a chuť než běžné květy konopí. Jejich vůně je často popisována jako sladká a zemitá.
Pokud hledáte silnou variantu konopí s intenzivními účinky, THC-P květy jsou skvělou volbou.

Nabízíme různé odrůdy, takže si můžete vybrat tu, která nejlépe vyhovuje vašim preferencím a potřebám.

Neveřila jsem tomu ale na doporučeni jsem zkusila THCP cartridge, mívala jsem silné bolesti v zadech od kdy vapuju tak pominuli. Taky se mi lépe spi bez bolesti mužu jen doporučit.
[Karolína Vinklářová]
Slušnej vykon konečně něco co se podoba klasickému huleni, a hlavně je to diskretní a nesmrdi to, nemusim nic řesit uplna paráda. Topovy produkt.
[Dominik Třeštivý]
Tohle je součast moji každodenni rutiny. Každý den mám lepší náladu, všechno mi jde pěkně od ruky , prostě best ever.
[Kuba Řehák]
Totální masakr!!! Něco přesně pro mě, mega síla a doba účinku. Přichutě úplné třešnička na dortu.
[Ondřej Polák]
Žádná položka
Co je THC-P

Co je THC-P

THC-P je až 33 krát silnější kanabinoid než THC:

Tetrahydrocannabiphorol, známý také jako THC-P, je relativně nově objevený kanabinoid, který se vyznačuje mimořádnou silou. Studie ukázaly, že THC-P je až 30 krát účinnější než tradiční THC (delta-9-tetrahydrokannabinol), což je hlavní psychoaktivní složka konopí.


Co je THC-P-O

Co je THC-P-O

THCP-O-acetát je semi-syntetický derivát tetrahydrokannabiforolu (THCP), který je silným a dlouhotrvajícím psychoaktivním kanabinoidem. Vzniká acetylací OH skupiny THCP. THCP-O-acetát byl objeven na šedém trhu s konopnými produkty a je známý svými silnými a dlouhotrvajícími psychoaktivními účinky.


HHC Konopí

HHC Konopí

HHC Tráva

Trh se plní produkty všelijaké kvality květů a My nejsme spokojení se současným stavem věcí. Současný trh je plný nevzheldných nasaklých květů a to je jeden z důvodů, proč jsme se rozhodly přivést na trh revoluční metodou infuzované, nádherné květy. V následujících řádcích se podíváme na důvody, proč přinášíme suché HHC květy, jak se odlišují od stříkaných mastných HHC květů a jak tyto rozdíly ovlivňují jejich kvalitu.


Kanabinoidy

Kanabinoidy

Svět kanabinoidů otevírá dveře k fascinujícímu a stále prozkoumávanému teritoriu. Od přírodních po syntetické, každý kanabinoid nese své vlastní tajemství, které může ovlivnit naše tělo a mysl. V tomto článku se podíváme na různé aspekty kanabinoidů, od těch přírodních po syntetické, a jejich potenciální účinky a benefity.